Menu Close

RUDENS LYGIADIENIS KARTU SU DAGILĖLIU

Aukštelkės kaimo bendruomenė kartu su Aukštelkės mokykla – daugiafunkciu centru organizavo Rudens lygiadienio šventę „Ir šviesa”, kuri prasidėjo rugsėjo 22 d. penktadienį berniukų choro „Dagilėlis” koncertu Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje.

IMG_2986

Nuotraukos autorius Romas Bieliauskas | 2017-09-22

Nedidelėje, bet jaukioje bažnyčioje įspūdingą koncertą surengęs „Dagilėlis” tapo nuostabios šventės akcentu. Choro vadovas Remigijus Adomaitis linkėdamas visiems ramybės šventiniam vakarui parinko eilę įvairiausio žanro kūrinių. Skambant chorinei muzikai, kurią atliko puikiai išauklėti Šiaulių miesto berniukai ir jaunuoliai, pajunti, kaip siela atsigauna ir tuo pačiu „pasikrauna” gražiomis emocijomis. Klausytojai tas emocijas išreiškė gausiais aplodismentais chorui, vadovui, koncertmeisterei, bei solistams.

IMG_3045

Nuotraukos autorius Romas Bieliauskas | 2017-09-22

Skambant „Dagilėlio” muzikai lauke buvo ruošiama instaliacijos paroda „Ir šviesa” ant Šv. Antano Paduviečio bažnyčios sienos ir pasibaigus koncertui džiugino visų klausytojų, lankytojų ar netoliese gatve pravažiuojančiųjų akis.

IMG_3097

Nuotraukos autorius Romas Bieliauskas | 2017-09-22

Už puikų koncertą renginio organizatoriai choristams paruošė vaišes Aukštelkės mokyklos – daugiafunkciniame centre, o Maestro Remigijui Adomaičiui ir koncertmeisterei Daivai Šulcaitei buvo įteikti vazonėliai su įvairiaspalvėmis gėlėmis.

no images were found

Nuotraukų autorius Romas Bieliauskas, Vita Jevtušenkienė (koreg. Romo Bieliausko) | 2017-09-22

Skip to content