Menu Close

REGIONINĖS DAINŲ ŠVENTĖS „TEKA SAULELĖ“ VYRIAUSIASIS DIRIGENTAS REMIGIJUS ADOMAITIS: „LINKIU, KAD CHORINIS MENAS ŠIAULIUOSE KLESTĖTŲ IR KURTŲSI NAUJI CHORAI“

Šiauliuose surengta regioninė dainų ir orkestrų šventė „Teka saulelė“, subūrusi pustrečio tūkstančio dalyvių. Parko estradoje pasirodė per 80 kolektyvų, daugiausia – chorų.

Dalyvavo „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos berniukų ir mergaičių chorai, bei Šiaulių miesto pažiba – berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“.

Chorams dirigavo Šiaulių miestui ir Lietuvai nusipelnę dirigentai, o patriotines giesmes visi atliko diriguojant Maestro Remigijui Adomaičiui.

LRT: „Tikiu, kad dainų švenčių tradicija, kuri gyvuoja jau šimtmetį, paskatins po ilgo laiko nebuvimo vėl chorų būrimąsi, jų tobulėjimą. Gal ateis daugiau jaunų žmonių, daugiau choristų, sustiprės mūsų chorai“, – teigė Šiaulių Dainų šventės vyriausiasis dirigentas Remigijus Adomaitis.

Nuostabiame renginyje skambėjo jungtinis orkestras, o vėliau prisijungė ir jaunučių chorai, kurie atliko smagias daineles iš Dainų šventės 2024 repertuaro. Chorai dainas atliko sudarydami trispalvę jūrą iš geltonų, žalių ir raudonų vėliavėlių, o vėliau, palaipsniui keldami rankas į viršų, žiūrovams parodė, kaip Šiauliai moka sukurti bangą.  Žiūrovai atlikėjams negailėjo plojimų.

Nuskambėjus paskutiniesiems akordams kūrybinės grupės narius pasveikino ir už puikų vienijantį renginį miestui padėkojo Šiaulių meras Artūras Visockas, o Remigijus Adomaitis tradiciškai kiekvienam berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ nariui paspaudė ranką.

DAUGIAU NUOTRAUKŲ (R. Bieliausko nuotraukos | 2024-06-01)

Plačiau apie tai skaitykite:

Koncerte dalyvavo:

Berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“
Meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis

„Dagilėlio“ dainavimo mokyklos 1-os klasės berniukų choras
Vadovė Daiva Kembrienė

„Dagilėlio“ dainavimo mokyklos  2-os klasės berniukų choras
Vadovės Inga Lizdenienė, Vitalija Bulzgienė

„Dagilėlio“ dainavimo mokyklos  3-ios klasės berniukų choras
Vadovė Rima Koržanovienė

„Dagilėlio“ dainavimo mokyklos 1-2 klasių mergaičių choras
Vadovės Daiva Kembrienė ir Rima Koržanovienė

Skip to content