Menu Close

PROFESINĘ DIENĄ MINĖJO TEISMO POSĖDŽIŲ SEKRETORĖS IR RAŠTINĖS DARBUOTOJOS

SveikinimasBalandžio 19-ąją Šiaulių apylinkės teismo posėdžių salėje skambėjo muzika: dainavo ir grojo Šiaulių dainavimo mokyklos „Dagilėlis“ trečios klasės mokiniai. Berniukų koncertas skirtas profesinę dieną minėjusioms teismo posėdžių sekretorėms ir raštinės darbuotojoms.

„Berniukų koncertas – tai padėka už sunkų ir atsakingą darbą, – sakė Šiaulių apylinkės teismo pirmininkė Gema Janušienė. – Nuostabu dirbti su sekretore, kuri myli savo darbą, nepriekaištingai atlieka pareigas, yra iniciatyvi, protinga, geros nuotaikos, komunikabili.“

Šidarbuotojosaulių apylinkės teisme dirba 27 teismo posėdžių sekretorės ir daugiau nei 20 raštinės darbuotojų. Teismo posėdžių sekretorės yra valstybės tarnautojos, visos yra su aukštuoju išsilavinimu. Minėtų specialistų neruošia jokia mokymo įstaiga, todėl pradėjus dirbti tenka daug mokytis.

Su dovanomisŠiaulių dainavimo mokyklos „Dagilėlis“ trečios klasės berniukų koncertas buvo nuostabi dovana darbuotojoms. Berniukų choras atliko penkias nuotaikingas dainas ir pora instrumentinių kūrinių fortepijonu ir saksofonu. Choro mokytoja Daiva Kembrienė sako, kad trečios klasės choras nuolat koncertuoja. „Kai kurie berniukai dainuoja jau ketvirtus metus. Jų patirtis didelė“, – šypsosi choro mokytoja D. Kembrienė. 

Šiaulių dainavimo mokykloje „Dagilėlis“ vaikai pradeda dainuoti 4–5 metų. Mokykloje yra 6 chorai: 4–5 metų berniukų, paruošiamosios klasės choras, pirmokų, antrokų ir trečiokų chorai ir vyresnių mokinių choras.

no images were found

Informaciją ir nuotraukas pateikė Šiaulių apylinkės teismo pirmininko padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene) Nijolė Damulė

Skip to content