Menu Close

PARUOŠIAMOSIOS KLASĖS BERNIUKŲ CHORAS LINKSMOMIS DAINELĖMIS DŽIUGINO TĖVELIUS

Gegužės 24 d. į „Dagilėlio“ koncertų salę skambių balsų džiugesį atnešė paruošiamosios klasės berniukų choras (choro mokytoja Ilmera Abromavičienė, koncertmeisterė Kristina Pajuodienė)

Mažieji choristai atliko daug smagių dainelių, o kad būtų dar linksmiau mokytoja Ilmera padainuoti pakvietė visus tėvelius. „Dagilėliai“ ne tik dainavo, bet ir grojo įvairiais muzikos instrumentais.

Mažieji dainorėliai daineles skyrė mamoms ir tėčiams. Tėveliai ir koncerto pasiklausyti atėję mokyklos pirmos klasės choro berniukai jauniesiems atlikėjams skyrė gausius plojimus, kurie atsidėkodami klausytojams nusilenkė net tris kartus.

Mokytoja padėkojo tėveliams, močiutėms ir seneliams, kurie veda dainorėlius į dainavimo mokyklą ir kantriai jų laukia . Taip pat kiekvieną berniuką pasveikino įstojus į 1-ąją klasę, o sveikinimo žodį tarė būsimų pirmokų mokytoja Inga Lizdenienė, kuri kartu su Ilmera įteikė paruošiamosios klasės baigimo diplomą – sveikinimą.

Koncerte taip pat dalyvavo mokyklos 6 kl. mokinys Povilas M., kuris ne tik padainavo kartu su choru, bet ir pagriežė smuiku. Povilo mokytoja – Jolita Daknienė.

R. Bieliausko nuotraukos | 2022-05-24

„Dagilėlio“ dainavimo mokyklos
renginių organizatorius
Romas Bieliauskas

Skip to content