Menu Close

MOKYKLOS KONCERTŲ SALĖJE PIRMĄ KARTĄ SUSKAMBO „DAGILĖLIO“ DAINAVIMO MOKYKLOS MERGAIČIŲ CHORO BALSAI

2022 m. spalio 25 d. įeis į „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos istoriją kai koncertų salėje pirmą kartą skambėjo „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos pirmokių mergaičių choro balsai!

Tradiciniame mokyklos koncerte „Aš – pirmokas“ choro mokytojos Daivos Kembrienės auklėtinės atliko tai, ką išmoko per du pirmuosius šių mokslo metų mėnesius. Dainelės skambėjo nuoširdžiai ir prasmingai. Dainuodamos mergaitės ritmingai pritarė įvairiais muzikos instrumentais, o fortepijonu skambino Giedrė Krasauskaitė.

Po šaunaus mergaičių choro pasirodymo tėveliai, mamytės ir kiti svečiai gausiais plojimais pasitiko mokyklos berniukų chorą. Į sceną taip pat žengė pirmos klasės berniukų choro mokytoja Inga Lizdenienė ir koncertmeisterė Vitalija Bulzgienė. Berniukai dainavo daineles apie uodą, vabaliukus, melagę šarką, baltą angelėlį ir šaltą lietų. Berniukai daineles pagražino varpelių garsais, mušamaisiais instrumentais ir įvairiais rankų judesiais.

Į sceną pakviestas mokyklos direktorius Remigijus Adomaitis gyrė mokyklos mergaites ir berniukus, džiaugėsi, kad puikus koncertas įvyko vos po kelių mėnesių mokymosi.

„Kaip gražu jus čia matyti, kaip jūs čia mus puošiat… Tikrai nuostabu! Manau, kad mūsų eksperimentas pasiteisins ir turės didžiulę ateitį“ – mokyklos vadovui prakalbus apie mergaičių chorą pasigirdo džiaugsmingi tėvelių šūksniai ir plojimai. Tuo tarpu visiems mokyklos pirmokams mokyklos direktorius įteikė pirmoko pažymėjimą, o tėveliai mokytojoms, koncertmeisterėms, mokyklos direktoriui ir visoms mergaitėms įteikė gėles.

Bendra chorų nuotrauka | Nuotraukos autorius Romas Bieliauskas | 2022-10-25

DAUGIAU NUOTRAUKŲ 

„Dagilėlio“ dainavimo mokyklos
renginių organizatorius
Romas Bieliauskas

Skip to content