Menu Close

MOKYKLOS INSTRUMENTINIAI ANSAMBLIAI PELNĖ KLAUSYTOJŲ SIMPATIJAS FESTIVALYJE VILNIUJE

2019 m. kovo 17 d. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje vyko Respublikinis muzikos (meno) mokyklų instrumentinių ansamblių festivalis „Mokytojas ir mokinys“, kuriame dalyvavo geriausi Šiaulių „Dagilėlio” dainavimo mokyklos ansambliai.

Saksofonininkų ansamblis – Kristijonas Stanelis ir jo mokytojas Gediminas Brūzga, konsertmeisterė Lolita Girskienė ir akordeonininkų trio – Jokūbas Silius bei Danas Buivydas ir jų mokytojas Linas Onaitis atliko savo geriausius kūrinius ir pelnė klausytojų simpatijas. Jiems buvo įteikti festivalio diplomai ir atminimo prizai. 

Berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ 60-mečiui ir Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos 40-mečiui paminėti skirtame festivalio koncerte, pasirodė virš 40 mokytojų ir mokinių ansamblių iš visos Lietuvos.

Tai – tęstinis projektas, kuris vyksta nuo 2013 m. Projektas skiriasi nuo kitų tuo, kad mokinys(-iai) atlieka scenoje programą su mokytoju. Mokiniai, muzikuojantys drauge su mokytoju, įgyja pasitikėjimą savimi, o sėkmingas pasirodymas scenoje su mokytoju teikia dvasinį komfortą ir tampa nuolatiniu poreikiu.

Skip to content