Menu Close

JUNGTINIS „DAGILĖLIO“ IR SVEČIŲ IŠ VOKIETIJOS CHORAS DIDINGAI SKAMBĖJO ŠIAULIŲ KATEDROJE

Gegužės 30 d. Šiaulių šv. Apaštalų Pauliaus ir Petro katedroje skambėjo nuostabus sakralinės muzikos koncertas, kurį pradėjo Šiaulių miesto pasididžiavimas – berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ (meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis, koncertmeisterė Daiva Šulcaitė).

Gieda jungtinis choras | Nuotraukos autorius Romas Bieliauskas | 2019-05-30

Kūrinius choras atliko profesionaliai ir dieviškai. „Dagilėliui“ fleitomis pritarė Jokūbas Rupšys ir Kajus Labanauskas.

Nepakartojamas „Dagilėlio“ pasirodymas nepaliko nei vieno abejingo: klausytojai plojo „Dagilėliui“ atsistoję. Ir tai buvo tik koncerto pradžia.

Besitęsiant aplodismentams „Dagilėlį“ pakeitė berniukų ir jaunuolių choras iš Frankfurto prie Oderio, kuriam pakaitomis dirigavo du meno vadovai Jürgen Hintze ir Martin Kondziella. Choro istoriją ir programą pristatė Ilmera Abromavičienė. Kai kurie Vokiečių kūriniai skambėjo akomponuojant koncertmeisterei Daivai Šulcaitei.

Koncertą vainikavo jungtinio choro atliekami kūriniai, kuriems dirigavo Remigijus Adomaitis ir Martin Kondziella. Didingą chorų pasirodymą klausytojai įvertino gausiomis ovacijomis atsistojus. Apdovanoti gėlėmis chorų vadovai ir koncertmeisterė kartu su visais choristais nusilenkė jų ištikimiems klausytojams.

Nuotraukų autorius Romas Bieliauskas | 2019-05-30

Svečiai iš Vokietijos aplankė Kryžių kalną, susipažino su Šiaulių miestu. Susidraugavę su „Dagilėliu“ vokiečiai tęsė koncertinę kelionę Lietuvoje.

Koncerto organizatoriai:

Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“
Kauno berniukų ir jaunuolių choras „Varpelis“

Skip to content