Menu Close

„DAGILĖLIO” KONCERTAS RADVILIŠKYJE

Šį penktadienį Radviliškio kultūros centras aidėjo nuotaikingais vaikų ir jaunuolių balsais – visa salė jaunųjų žiūrovu dainavo kartu su berniukų ir jaunuolių choru „Dagilėlis” (meno vadovas Remigijus Adomaitis, koncertmeisterė Daiva Šulcaitė).

Koncertuoja berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis” | Nuotraukos autorius Romas Bieliauskas | 2018-09-14

Berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis” Radviliškyje, kultūros centre, koncertavo pirmą kartą. Nuostabu, kai atsiranda galimybė pakoncertuoti ir artimiausiems miestams. 

Koncerto pradžioje sveikinimo žodį tarė Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė.

„Dagilėlis” atliko įvairių Lietuvos ir užsienio kompozitorių kūrinius. Maestro Remigijus Adomaitis ne tik dirigavo chorui, bet ir visus įtraukė į chorinės muzikos pažinimą. Galiausiai visa salė jaunųjų žiūrovų stovėdami kartu su „Dagilėliu” dainavo viso jaunimo mylimą lietuvių liaudies dainą „Už žalių miškelių”.

„Šis renginys, skirtas Lietuvos šimtmečiui, – pavyko!”, „Dėkoju chorui „Dagilėlis” ir vadovui Remigijui Adomaičiui” – koncertu džiaugėsi Radviliškio viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė.

no images were found

Nuotraukų autorius Romas Bieliauskas | 2018-09-14

Plačiau apie tai skaitykite:

„Mano Radviliškis” internetinėje svetainėje – „Šiaulių berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ koncertas – muzikinė dovana Radviliškio jaunimui”

Skip to content