Menu Close

INSTRUMENTINIŲ ANSAMBLIŲ FESTIVALIS „MOKYTOJAS IR MOKINYS“

20170423_132812Saulėtą Atvelykio sekmadienį Vilniuje, šv. Kotrynos Bažnyčioje įvyko respublikinis muzikos (meno) mokyklų instrumentinių ansamblių festivalis „Mokytojas ir Mokinys“, kuriame dalyvavo ansambliai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Ukmergės, Utenos, Druskininkų, Trakų, Ignalinos, Elektrėnų, Nemenčinės muzikos mokyklų.

Jau trečią kartą šį festivalį organizuoja Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokykla, propaguodama mokytojų ir mokinių ansamblinio muzikavimo tradicijas.

20170423_112517Pirmą kartą šiame festivalyje dalyvavo ir gausių publikos aplodismentų sulaukė net keturi „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos mokinių ir mokytojų instrumentiniai ansambliai: Danas Buivydas ir mokytojas Linas Onaitis (akordeonas), Kipras Milašauskas ir mokytoja Jolita Damaševičienė (smuikas), Mykolas Mikšys ir mokytoja Lidija Bražaitė (violončelė), Gustas Savickas ir mokytoja Lilija Klimaitė (fleita), koncertmeisterė Olga Popova. Visi dalyviai buvo apdovanoti festivalio diplomais ir suvenyrais. Organizatorių įsteigti prizai „Už muzikinio žanro interpretaciją“ buvo įteikti  Danui Buivydui ir mokytojui Linui Onaičiui, bei Mykolui Mikšiui ir mokytojai Lidijai Bražaitei.

20170423_115313Festivalio dalyvius sveikino ir vertino fortepijoninis trio „Musica Camerata Baltica“, LMTA prof. E. Gabnys, prof. L. Melnikas, smuikininkas B. Traubas,  „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos direktorė A. Šikšnelienė ir kt.

Ypatingai gražių akimirkų suteikė ir festivalį uždarė muzikuojantis jaunimas iš Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos – lengvosios muzikos orkestras vadovaujamas Ksavero Plančiūno. Tai – puikus muzikavimo pavyzdys visiems festivalio dalyviams.

Nuoširdžiai džiaugiamės ir dėkojame festivalio „Mokytojas ir Mokinys“ organizatoriams – Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklai už galimybę muzikuoti nuostabioje salėje, šiltą festivalio atmosferą, draugystę ir malonius įspūdžius. 

no images were found

Festivalio „Mokytojas ir Mokinys“ dalyviai.

Skip to content