Menu Close

GRAND PRIX – „DAGILĖLIO“ 3-IOS KL. BERNIUKAMS! GRAND PRIX – „DAGILĖLIO“ 1-OS KL. MERGAITĖMS!

Sveikiname Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos mokytojos Daivos Kembrienės 3-ios klasės berniukų chorą ir 1-os klasės mergaičių ansamblį III virtualiame tarptautiniame vokalo ir instrumentų konkurse „International music Astana“ iškovojus GRAND PRIX!

SVEIKINAME!

Ilgas, bet kantrus ruošimasis konkursui lėmė puikius rezultatus. Berniukams ir mergaitėms tai – pirmasis nuotolinis konkursas, kuriame ne tik sėkmingai sudalyvavo, bet ir įgavo svarbios patirties. Didžiuojamės bei linkime toliau siekti pergalių Lietuvos ir tarptautiniuose konkursuose.

Chorus vertino kultūros srities ekspertai, meno universitetų profesoriai, aukščiausios kategorijos kompozitoriai ir mokytojai iš Italijos ir Kazachstano.

Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos 3-ios klasės berniukų choras dalyvavo 8-10 m. amžiaus, akademinio dainavimo stiliaus kategorijoje, o 1-os klasės mergaičių ansamblis – iki 7 m. amžiaus, akademinio dainavimo stiliaus kategorijoje. Chorams akompanavo koncertmeisterė Giedrė Krasauskaitė. 3-ios kl. berniukų chorui skersine fleita pritarė Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos KMU kl. mokinys Jokūbas R (mokytoja Lilija Klimaitė).

Skip to content