Menu Close

„DAGILĖLIS” LITEXPO RŪMUOSE TAPO IŠKILMINGO RENGINIO AKCENTU

2018 m. sausio 20 d. Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis” (meno vadovas Remigijus Adomaitis, koncertmeisterė Daiva Šulcaitė) koncertavo tarptautiniame renginyje didžiausiame Baltijos šalyse Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. 

Choras ne tik sužavėjo gausiai iš visos Europos suvažiavusią publiką, bet ir pelnė pripažinimą  bei didžius aplodismentus atsistojus vakaro iškilmingame renginyje.

„Dagilėlis” koncertuoja LITEXPO | Nuotraukos autorius Romas Bieliauskas | 2018-01-20

Koncertą pradėjo „Dagilėlio” jaunuolių choras, kuris lengvais judesiais ir švelniais balsais žavėjo vakaro damas. Jaunuoliai pasirodė be švarkų, su vyriškomis bordo spalvos petnešomis taip savo pasirodymui įnešdami daugiau jausmingumo ir romantikos.

Prie choro prisijungė jaunieji dainininkai. Solistas Ignas Šimkūnas atliko solo partija, o mušamaisiais instrumentais prisijungęs Rokas Čebatorius ir Gytis Mačikūnas visiškai pakeitė koncerto atspalvį, kuris dar labiau prikaustė klausytojų dėmesį.

Kad ir kur „Dagilėlis” koncertuotų jam klausytojai negaili aplodismentų, susižavėjimo ir šūksnių BRAVO!

Koncerto pabaigoje skambėjo solistų Evaldo Vaineikio ir Igno Šimkūno kartu su „Dagilėliu” atliekamas visuomet lietuvių širdyse ypatingą vietą užimantis kūrinys „Dieve, laimink Lietuvą”.

no images were found

Nuotraukų autorius Romas Bieliauskas | 2018-01-20

Skip to content