Menu Close

„DAGILĖLIS“ KONCERTAVO STASIO ŠALKAUSKIO IŠMINTIES ŠVENTĖJE

Gegužės 11 d. vyko iškilmingas Stasio Šalkauskio premijos teikimas ir koncertas, kuriame dalyvavo Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ (meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis, koncertmeisterė Daiva Šulcaitė).

Koncertuoja „Dagilėlis“ su Šiaulių kameriniu orkestru. Diriguoja Remigijus Adomaitis | Nuotraukos autorius Romas Bieliauskas | 2018-05-11

„Dagilėlis“ kartu su Šiaulių kameriniu orkestru (meno vadovas Ričardas Šumila) atliko gražiausius žiūrovų širdis virpinančius kūrinius. Sodrūs berniukų ir jaunuolių balsai džiugino klausytojus, kurie nepagailėjo dainininkams gausių plojimų. Po koncerto chorui ir Maestro Remigijui Adomaičiui renginio organizatoriai įteikė ypatingų dovanėlių.

Po koncerto choras kartu su visais koncerto dalyviais, renginio organizatoriais, laureatais, Šiaulių miesto meru ir kitais įsiamžino bendroje nuotraukoje.

Iškilmingą vakarą vedė charizmatiškoji aktorė Virginija Kochanskytė, o savo talentais ir gera nuotaika greta „Dagilėlio“ dalinosi Andrius Bartkus (tenoras), Milda Baronaitė (sopranas), Greta Staponkutė (altas), Augustinas Rakauskas (akordeonas).

Plačiau apie renginį:

Šiaulių miesto savivaldybės internetinis puslapis – „STASIO ŠALKAUSKIO IŠMINTIES ŠVENTĖ“

no images were found

Nuotraukų autorius Romas Bieliauskas | 2018-05-11

Skip to content