Menu Close

„DAGILĖLIS“ JAU TAMPA KNYGŲ MUGĖS ATIDARYMO SIMBOLIU

Lapkričio 15 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje, per Knygų mugės atidarymą, skambėjo iškilūs Čiurlionio ir kitų kompozitorių kūriniai – juos atliko berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“, kuriam dirigavo meno vadovas Remigijus Adomaitis.

Šiais metais biblioteka mini ypatingą jubiliejų – 75 metų veiklos sukaktį.

Kalbėdamas per Knygų mugės atidarymą, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos (SAVB) direktorius prof. dr. Bronius Maskuliūnas išreiškė savo susižavėjimą:

„Dagilėlis“ jau tampa mūsų knygų mugės atidarymo simboliu – be jo jau sunkiai save pradedam įsivaizduoti.“

Taip pat prisidėjo garbingas svečias – Stasys Tumėnas, Lietuvos humanitarinių mokslų daktaras, kalbininkas, pedagogas. Jis pasakė:

„Dagilėlis koncertuoja ne tik Jungtinėse Amerikos Valstijose, ne tik Europos sostinėse, bet ir šioje nuostabioje bibliotekoje. Tai – tokie išlikite, nes, supratę, kas yra mūsų šaknys, kas mūsų istorinė atmintis, jūs pasieksite ir pasaulio viršų.“

Stasys Tumėnas ir choras „Dagilėlis“ | R. Bieliausko nuotrauka | 2025-11-15

Choro „Dagilėlis“ veikla ne tik praturtina vietinį kultūrinį gyvenimą, bet ir simbolizuoja nuolatinį siekį augti ir skleistis – iš vietos į pasaulį.

Tegul ši tradicija gyvuoja ir toliau – tegul „Dagilėlis“ skamba kiekvieną Knygų mugės atidarymą, įnešdamas į ją muzikos šilumos ir pakylėtos nuotaikos.

R. Bieliausko nuotraukos | 2025-11-15

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

Skip to content