Menu Close

„DAGILĖLIS” IR CHORAS „VILNIUS” KVIETĖ GIEDOTI TĖVYNEI

Į Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimo koncertą „Giedame Tėvynei!” duris visiems susidomėjusiems plačiau atvėrė koncertų salė „Saulė”. Šventinį koncertą visiems šiauliečiams ir svečiams dovanojo berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis”, choras „Vilnius” (meno vadovas Artūras Dambrauskas), bei Vilniaus Šv. Kristoforo kamerinis orkestras (meno vadovas Modestas Barkauskas).

Gausiomis ovacijomis pasitiktas Šiaulių miesto garbės pilietis ir šio renginio vyriausiasis dirigentas Maestro Remigijus Adomaitis. Kartu su publika giedant Lietuvos valstybės himną žmonės spinduliavo patriotiškumu ir meile tėvynei.

„Dagilėlis” ir choras „Vilnius” atliko nuostabaus grožio mišias, kurių skambesys palietė klausytojų širdis. Visi žiūrovai chorams ir orkestrui skyrė gausias ovacijas. Džiugiais plojimais taip pat buvo pasveikinti visi meno vadovai ir gerbiamas dirigentas Remigijus Adomaitis.

Renginio organizatoriai Šiaulių „Dagilėlio” dainavimo mokykla ir koncertų salė „Saulė” didžiuojasi tradiciškai lietuvius sutelkę giedoti tėvynei bei laisvės atgimimui.

Nuotraukų autorius Romas Bieliauskas | 2019-03-11

Skip to content