Menu Close

„DAGILĖLIS” DALYVAVO AKCIJOJE – FESTIVALYJE VILNIUJE

Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis” kaip ir kasmet dalyvavo berniukų chorų festivalyje – akcijoje „Lietuvos berniukai prieš smurtą ir narkomaniją“.  

 

Pirmasis šių metų festivalio koncertas vyko Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje. Šis ir būsimas koncertas Kaune skirtas žymaus amerikiečių kompozitoriaus, dirigento, pianisto ir pedagogo Leonardo Bernsteino gimimo 100-osioms metinėms paminėti.

Berniukų ir jaunuolių chorai klausytojams atliko L. Bernsteino „Čičesterio psalmes“ – 1965 m. Čičesterio festivaliui Anglijoje parašytą chorinę siuitą mišriam chorui ir diskantui pagal hebrajų psalmių tekstus bei lietuvių kompozitorių kūrinius.

Maestro Remigijus Adomaitis jungtiniam Lietuvos berniukų ir jaunuolių chorui dirigavo 1988 m. kompozitoriaus V. Augustino sukurtą „Ąžuolėli šimtašaki”.

Klausytojai buvo sužavėti berniuku ir jaunuolių vieningumu ir jų balsų galia -jiems ir visiems dirigentams aplodismentus skyrė atsistoję.

Festivalio koncertai – nemokami. Lauksime rytoj visų atvykstančių į Kauno valstybinę filharmoniją. Plačiau apie šį koncertą skaitykite čia:

https://www.facebook.com/events/694974180877004/

no images were found

Nuotraukų autorius Romas Bieliauskas | 2018-11-03

Skip to content