Menu Close

„DAGILĖLIO” SVEČIAI – MASKVOS V. POPOVO VARDO DIDYSIS VAIKŲ CHORAS

Spalio 20 dieną į Šiaulių „Dagilėlio” dainavimo mokyklą atvyko berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis” draugai – Maskvos Viktoro Popovo vardo Didysis vaikų choras (meno vadovas Anatoly Kislyakov, koncertmeisterė Tatjana Gervasova).

Keturias dienas dainininkus iš Rusijos globojo „dagilėlių” tėveliai. Jų ir Šiaulių „Dagilėlio” dainavimo mokyklos organizatorių dėka choras ir jo vadovai daug sužinojo apie Šiaulius, Lietuvos kultūrą, kalbą ir istoriją.

TVIJCF_Maskvos_Popovo_ir_Dagilėlio_koncertas_2var._webSekančią dieną Maskvos Viktoro Popovo vardo Didysis vaikų choras kartu su berniukų ir jaunuolių choru „Dagilėlis” (meno vadovas Remigijus Adomaitis) dalyvavo IV tarptautiniame vaikų ir jaunimo chorų festivalio koncerte, kuris vyko mokyklos koncertų salėje.

Koncertą pradėjo kone visą sceną užėmęs gausus būrys „dagilėlių”. Remigijaus Adomaičio vadovaujamas koncertinis choras (kuriam fortepijonu pritarė mūsų koncertmeisterė Daiva Šulcaitė) atliko keletą kūrinių ir iškart pavergė klausytojų širdis. Jie gausiomis ovacijomis pasveikino „Dagilėlį”.IMG_3353Nuoširdžiai nusilenkę dainininkai sceną užleido svečiams iš Rusijos. 

Maskvos Viktoro Popovo vardo Didysis vaikų choras atsivežė įdomų repertuarą. Meno  vadovas Anatoly Kislyakov papasakojo apie kiekvieną kūrinį. Jam vertėjavo koncerto vedėja mokytoja Rima Koržanovienė. Vieną kūrinį choras atliko lietuvių kalba ir taip nustebino klausytojus.

IMG_3548

Koncerto metu netrūko ovacijų ir šūksnių „BRAVO”! Vėliau chorų vadovai apsikeitė dovanomis. 

IMG_3687„Visus šiuos metus tarptautinį chorų festivalį organizavo „Dagilėlis” ir aš tuo labai didžiuojuosi” – po koncerto kalbėjo Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

„Tokio angeliško garso, puikaus dainavimo norisi klausyti dar ir dar!” – šiltus žodžius svečių knygoje apie berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis” pasirodymą paliko Anatoly Kislyakov.

no images were found

Nuotraukų autorius Romas Bieliauskas | 2017-10-21

Maskvos Viktoro Popovo vardo Didysis vaikų choras kitomis dienomis aplankė Palangą, Trakus, bei koncertavo Klaipėdos universiteto Menų akademijos koncertų salėje ir Vilniaus Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos koncertų salėje.

Skip to content