Menu Close

„DAGILĖLIO“ NUOSTABIOS DIENOS MALJORKOJE

Prieš pat naujų mokslo metų pradžią berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ (meno vadovas Remigijus Adomaitis) išvyko į koncertinę kelionę į Maljorką (Ispanija).

Choras dalyvavo labdaringame koncerte Palmos Kongresų rūmų didžiojoje salėje.

Šio koncerto tikslas – pristatyti geriausią chorinę muziką, ją emocingai išreiškiant per žodžius ir širdį. „Dagilėlio“ atliktų kūrinių tekstai yra labai įvairūs: apie auką, draugystę, bendradarbiavimą ir pagalbą sunkiais laikais šiuolaikinei muzikai.

Koncertas sužavėjo klausytojus, kurie audringas ovacijas skyrė atsistoję. Koncerto sukauptos lėšos pateks į „Jaunimo projektų fondą“ (Projecte Home Balears).

Po šio koncerto įvairiuose socialiniuose tinklalapiuose pasirodė puikūs atsiliepimai: „Nepakartojamas muzikinis renginys Palmos Kongresų rūmuose, kurį suorganizavo Project Home Balears, ir kurio dėka mes galėjome mėgautis įspūdingais „Escalonia De Lluc“ ir „Dagilėlio“ choro balsais“ (Project Home Balears administracija).

„Dagilėlio“ giesmės taip pat skambėjo sekmadienio mišiose Juko vienuolyno, įsikūrusio kalnuose 525 metrų aukštyje, bazilikoje. Šv. Mišiose dalyvavo vienuolyno Prioras, kuris negailėjo „Dagilėliui“ pagyrų ir džiaugėsi choro apsilankymu dėl kilnaus tikslo – savo muzika skleisti džiugesį žmonėms. 

Port de Pollenca miestelio Mūsų Angelų Motinos bažnyčioje vyko solinis choro koncertas. Žmonės rinkosi ir koncerto klausėsi net už pradarytų bažnyčios durų, nes visa aikštė skambėjo nuo „dagilėlių“ balsų. Gausios ovacijos aidėjo po kiekvieno choro kūrinio. Visi džiaugėsi, kad šios bažnyčios akustika labai gera ir kūriniai skambėjo tiesiog ypatingai.

Klausytojai profesionalų choro pasirodymą įvertino gausiais plojimais, o pasibaigus koncertui ovacijomis jaunuosius dainorėlius, Remigijų Adomaitį ir koncertmeisterę Daivą Šulcaitę pasveikino atsistoję.

Per itin trumpą laiką (koncertinė kelionė truko vos savaitę), „Dagilėlis“ parsivežė nepakartojamų įspūdžių iš ekskursijos Palmoje, maudynių šiltoje Balearų jūroje, vandens atrakcionų parko, įvairių vietovės tradicinių patiekalų skanavimo, apžvalgos aikštelės (žiūrint nuo skardžio į Viduržemio jūrą) ir važinėjimo siaurais kalnų serpantinais.

„Dagilėlio“ ir Juko vienuolyno mokyklos vaikų choro draugystė skaičiuoja jau ketvirtus metus. Tarp šių chorų vykstantys tarptautiniai mainai sukūrė jau ne vieną puikų koncertą ir pritraukė tūkstančius klausytojų. Tarptautinį vardą turintys chorai įvairiausius renginius paverčia įsimintinais ir nepamirštamais. Įsimintiniausias „Dagilėlio“ koncertas skambėjo 2016 m. Maljorkos širdyje – Palmos katedroje. Choro balsai taip pat skambėjo dar viename labdaringame renginyje, kurio lėšos buvo skirtos širdies transplantacijai. 2017 m. „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos mokiniai tiek Lietuvos tiek Maljorkos gyventojus džiugino instrumentine muzika.

Skip to content