Menu Close

„DAGILĖLIO“ BALSAI SKAMBĖJO AUKSINĖSE VOKIETIJOS KONCERTŲ SALĖSE

2018 m. birželio mėnesį berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ su meno vadovu ir dirigentu Remigijumi Adomaičiu išvyko į koncertinį turą Vokietijoje.

Vokietijos miestai Altenšteigas, Vysbadenas ir Augsburgas turi žymiausius chorus, kurie garsina savo šalį, todėl „Dagilėlį“ pasitiko kaip ypatingą svečią, nes jis garsina Lietuvą.

 

Jautriai ir profesionaliai atliekama berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ muzika užkariavo klausytojų simpatijas. Giliai sužavėti klausytojai skyrė audringas ovacijas ir tai rodė pagarbiai – atsistoję.

„Dagilėlis“ ypatingai sutiktas Augsburgo mieste. Vienoje gražiausių Augsburgo savivaldybės salių chorą priėmė ir pasveikino miesto vadovai. Kiekvienam „dagilėliui“ įteikę po savivaldybės ženklelį jie turėjo galimybę čia pat išgirsti jausmingą „Dagilėlio“ kūrinio atlikimą, kuris skambėjo lietuvių kalbą.

Svarbiausias „Dagilėlio“ turo Vokietijoje koncertas vyko įspūdingoje Augsburgo Mažojoje Auksinėje salėje, kuriame skambėjo W. A. Mozart, J. S. Bach, G. F. Händel, J. Caccini, V. Augustino, M. K. Čiurlionio ir kitų kompozitorių kūriniai.

„Dagilėlio“ balsai taip pat skambėjo nuostabiame Neresheimo vienuolyne ir kitose Vokietijos bažnyčiose. Pirmą kartą choro istorijoje „Dagilėlis“ koncertavo Liuksemburge. Klausytojai buvo sužavėti aukšto meninio lygio choro pasirodymu ir dėkojo meno vadovui Remigijui Adomaičiui už nepakartojamas akimirkas.

Berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ koncertai Vokietijoje ir  Liuksemburge užaugino laukimo jausmą klausytojų širdyse. Jie su nekantrumu lauks dar vieno „Dagilėlio“ apsilankymo ir koncertų jų šalyse.

Nuotraukų autorius Romas Bieliauskas | 2018-06-13 – 22

Skip to content