Menu Close

3-IOS KLASĖS BERNIUKŲ CHORO KONCERTAS „SKRENDA, SKRENDA…“

Gegužės 23-iosios vakarą mokyklos koncertų salėje skambėjo 3-ios klasės berniukų choro dainos skirtos tėveliams, mamytėms, močiutėms, seneliams ir visiems susirinkusiems. Jiems nuotaikingai dirigavo choro mokytoja Inga Lizdenienė, o fortepijonu pritarė Vitalija Bulzgienė

Mėlynos spalvos liemenėmis ir peteliškėmis pasipuošę berniukai atliko nuotaikingus, linksmus kūrinėlius. Koncerte, kurio pavadinimas „Skrenda, skrenda…“, nuskambėjo kūrinys, kuriame girdėjosi nuostabus paukštelių čiulbėjimas. Žodžiai „Kyla kyla vyturėliai“ reiškia ne tik pavasarį, bet ir atsisveikinimą su tris metus juos mokinusia mokytoja, o jau nuo kitų metų „Dagilėlių“ dainavimo įgūdžius lavins pats meno vadovas Remigijus Adomaitis.

„Svarbiausia turėti užsispyrimo ir kantrybės dainuoti, mokytis ir koncertuoti. <…> Kviečiu visus mokytis ketvirtoje klasėje ir dainuoti pagrindiniame chore!“ – sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorius.

Klausytojai jaunuosius dainininkus apdovanojo gausiais aplodismentais ir šypsenomis, o direktorius visiems dainorėliams įteikė 3-ios klasės baigimo diplomą ir paspaudė ranką.

Koncerte taip pat dalyvavo mokyklos KMU kl. mokinys Jokūbas R., kuris chorui pritarė skersine fleita. Jokūbo mokytoja – Lilija Klimaitė.

Koncerto pabaigoje tėveliai tarė padėkos žodį ir įteikė gėles bei dovanėles choro mokytojai, koncertmeisterei ir solfedžio mokytojai Sigitai Petrauskaitei.

R. Bieliausko nuotraukos | 2022-05-23

„Dagilėlio“ dainavimo mokyklos
renginių organizatorius
Romas Bieliauskas

 

Skip to content