Menu Close

2-OS IR 3-IOS KL. BERNIUKŲ CHORAI DALYVAVO XXII BERNIUKŲ CHORŲ FESTIVALYJE – AKCIJOJE “LIETUVOS BERNIUKAI PRIEŠ SMURTĄ IR NARKOMANIJĄ”

Š. m. spalio 8 d. Kretingos rajono kultūros centre vyko berniukų chorų festivalis-akcija „Lietuvos berniukai prieš smurtą ir narkomaniją“

Ši graži respublikinė akcija vyksta jau 22-ąjį kartą, kurioje šiais metais dalyvavo dvylika berniukų chorų iš Alytaus, Gargždų, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Plungės, Vilniaus ir Šiaulių. Mūsų miestą atstovavo 2-os (choro mokytoja Rima Koržanovienė) ir 3-ios kl. (choro mokytoja Daiva Kembrienė) berniukų chorai. Sveikiname jaunuosius dalyvius ir chorų mokytojas!

Jungtinis berniukų choras koncerte atliko vaikams skirtus lietuvių kompozitorių kūrinius – Laimio Vilkončiaus „Gimtinę“, Raimondo Martinkėno „Vaikščioj vilkas po girelį“, Dianos Balčiūnaitės „Baltas angelėlis“, Benjamino Gorbulskio „Ant kiekvieno kalnelio“ bei kitus. Chorams akompanavo Rimvydas Mitkus ir instrumentinė grupė „MarabuBand“.

Džiugu, kad šiame kasmetiniame festivalyje dalyvauja ne tik berniukų ir jaunuolių chorai, bet ir jaunučių. Kasmet festivalis įvyksta vis kituose Lietuvos miestuose. Naudodamiesi proga choristai visada aplanko gražiausias, lankomiausias miesto ar rajono vietas, jose įsiamžina.

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

(Už nuotraukas dėkojame A. Jurevičiūtei)

Kasmet vis kitame Lietuvos mieste vykstantis Lietuvos berniukų chorų festivalis-akcija „Lietuvos berniukai prieš smurtą ir narkomaniją“, kurios tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į vaikų užimtumo ir laisvalaikio kultūrą, įtraukti kuo daugiau berniukų, jaunuolių į chorinį judėjimą bendrojo lavinimo, meno mokyklose, neformaliojo ugdymo užsiėmimuose, lavinti vaikų dainavimo, muzikavimo, kūrybines, bendravimo, estetikos kompetencijas dalyvaujant turiningose meninėse veiklose.

Projekto vadovas Vytautas Miškinis

Festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Organizatoriai:
Lietuvos chorų sąjunga
Lietuvos nacionalinis kultūros centras
Kretingos rajono kultūros centras
Rėmėjas – Kretingos rajono savivaldybė
Partneris – Kretingos japoniškas sodas

Skip to content