Menu Close

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia GRYBAUSKAITĖ

dalia_gryb„Dagilėlis“ – lietuvos pasididžiavimas. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino daugiau nei 100 jaunųjų Lietuvos muzikų ir jų mokytojų, 2014 metais tarptautiniuose konkursuose laimėjusių aukščiausius apdovanojimus.

„Jaunieji muzikos talentai gimė ir užaugo laisvoje šalyje. Jų dėka Lietuva skamba visame pasaulyje. Svarbu, kad jaunoji karta yra kūrybinga, pasitikinti savimi ir galinti apginti savo poziciją. Talentingų muzikų laimėjimai – dovana mūsų tėvynei, ką tik atšventusiai 25-ąsias atkurtos nepriklausomybės metines“, – sakė Prezidentė.

Prezidentė padėkojo laureatų mokytojams ir Lietuvos muzikų rėmimo fondui už prasmingą, atkaklų darbą, auginant jaunąją muzikų kartą ir garsinant šalies vardą užsienyje.

Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ XII tarptautiniame chorų konkursų festivalyje Kinijoje laimėjo pirmąją vietą ir aukso medalį jaunimo chorų kategorijoje. Už tai Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Šiaulių berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ meno vadovui Remigijui Adomaičiui įteikė sveikinimo raštus.

 

Plačiau apie tai skaitykite:

„Šiaulių krašto“ interneto svetainėje

Lietuvos Respublikos Prezidentės interneto svetainėje

Žiūrėkite vaizdo įrašą:

Panorama – LRT MEDIATEKA

[hr]

SVEIKINAME „DAGILĖLĮ“ IR CHORO VADOVĄ REMIGIJŲ ADOMAITĮ! Vasario 26 d. berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“, meno vadovas Remigijus Adomaitis (koncertmeisterė Daiva Šulcaitė), dalyvavo 2013 metais vykusių tarptautinių konkursų laureatų PAGERBIMO IŠKILMĖSE Lietuvos Respublikos Prezidento ir Vyriausybės rūmuose.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė vadovui ir chorui padėkos raštus.

Labai svarbu tai, kad koncertuoti per pagerbimo iškilmėse Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmuose vienintelis buvo pakviestas Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“. Tai labai reikšminga Šiauliams. Koncerto klausėsi Lietuvos miestų savivaldybių merai ir jų atstovai, garbingi svečiai, mokytojai ir, žinoma, patys 2013 m. aukščiausius tarptautinius konkursų apdovanojimus pelnę muzikantai.

„Dagilėlio“ meno vadovas Remigijus Adomaitis pagerbimo iškilmėms paruošė ypatingą tik lietuvių kompozitorių kūrinių repertuarą. Fortepijonu chorui akomponavo Daiva Šulcaitė. Solines partijas atliko Dovydas Juozūnas ir Arnas Klimašauskas.

„Dagilėlis“ sulaukė gausių aplodismentų ir ypatingai šiltų žodžių iš Muzikų rėmimo fondo vadovės Liucijos Stulgienės.

Iškilmių pabaigoje Šiaulių miesto meras Justinas Sartauskas pasveikino „Dagilėlį“, choro meno vadovą Remigijų Adomaitį ir įteikė dovanas.

Sveikiname berniukų ir jaunuolių chorą „Dagilėlis“ ir vadovą Remigijų Adomaitį sėkmingai pasirodžius tarptautiniuose konkursuose ir sulaukus reikšmingo pripažinimo!

„Dagilėlio“ dainavimo mokyklos
renginių organizatorius
Romas Bieliauskas

Romo Bieliausko nuotraukos. Paskutinės trys nuotraukos – R. Dačkaus

[hr]

Dėkoju Jums, kad savo talentu garsinate Lietuvos vardą, ir nuoširdžiai linkiu sėkmingo kūrybinio kelio, ryžto tobulėti, atkaklumo ir kuo didžiausios sėkmės siekiant muzikos aukštumų! (2011 m.)

 

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia GRYBAUSKAITĖ

Skip to content