Menu Close

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas NAUSĖDA

Sveikinu Jus puikiai pasirodžiusius tarptautiniuose muzikos konkursuose! Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ meno vadovui Remigijui Adomaičiui įteikė padėkos raštą, kuriame prezidentas vadovą ir chorą pasveikino puikiai pasirodžius tarptautiniuose muzikos konkursuose!

Gerbiamieji choro „Dagilėlis” vadove ir choristai, sveikinu Jus puikiai pasirodžiusius tarptautiniuose muzikos konkursuose!

Aukšti įvertinimai Lietuvoje ir pasaulyje liudija apie Jūsų kolektyvo meninius gabumus, kūrybiškumą, bendro darbo sėkmę.

Dėkoju, kad savo talentais prisidedate prie Lietuvos kultūros ateities ir į muzikos pasaulį žengiate širdyse nešdamiesi mūsų šalies vardą.

Nuoširdžiai linkiu Jums ryžto tobulėti ir siekti kūrybinių laimėjimų.

Tegul Jus visada vienija muzika – būkite su ja ir džiuginkite savo balsais klausytojus!

Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda

2020 m. balandis, Vilnius

Prezidentūros kiemelis, po koncerto Daukanto aikštėje | Roberto Dačkaus nuotrauka (koreguota Romo Bieliausko)  | 2019-09-02

„DAGILĖLIS”: NAUJŲ MOKSLO METŲ ŠVENTĖ SU LIETUVOS PREZIDENTU

Rugsėjo 2-ą dieną Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis” naujų mokslo metų pradžią paminėjo kartu su Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda ir jo žmona Diana Nausėdiene.

Nuotraukos autorius Romas Bieliauskas | 2019-09-02

Klausytis Lietuvos muzikų rėmimo fondo organizuoto koncerto „Dainuojame Tėvynei ir Laisvei” žmonės rinkosi Simono Daukanto aikštėje ir prie televizorių ekranų: koncertą gyvai transliavo LRT plius televizija ir Lietuvos nacionalinis radijas. Šventinis koncertas prasidėjo Tautiškos giesmės giedojimu, bei M. K. Čiurlionio kūrinio „Beauštanti aušrelė” aidais.

Po Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos ir Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro Algirdo Monkevičiaus sveikinimo žodžio skambėjo lietuvių kompozitorių kūriniai, kuriuos atliko Šiaulių berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis” (meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis) ir Vilniaus berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas” (meno vadovas ir dirigentas Vytautas Miškinis). Chorams pritarė Lietuvos kariuomenės orkestras (vadovas kapelmeisteris majoras Egidijus Ališauskas).

Buvęs Šiaulių „Dagilėlio” dainavimo mokyklos mokinys, nuostabaus balso savininkas, Pijus Kondrotas atliko Gyčio Paškevičiaus kūrinį „Mano kraštas”. 

Po koncerto visi dalyviai buvo pakviesti į Prezidentūros kiemą, kur savo žodį vėl tarė LR Prezidentas Gitanas Nausėda ir Lietuvos muzikų rėmimų fondo direktorė Liucija Stulgienė. Po vaišių „Dagilėlis” įsiamžino su Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda ir pirmąja ponia Diana Nausėdiene, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministru Algirdu Monkevičiumi bei kultūros ministru Mindaugu Kvietkausku.

Nuotraukos autorius Romas Bieliauskas | 2019-09-02

Renginį, kuris buvo skirtas mokslo metų pradžiai ir Laisvės dienai, taip pat stebėjo Jo Ekscelencija Prezidentas Valdas Adamkus ir Alma Adamkienė, Lietuvos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis, Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius ir kiti.

Nuotraukų autorius Romas Bieliauskas | 2019-09-02

Renginyje taip pat dalyvavo:

Ieva Barbora Juozapaitytė (sopranas),
Jovita Vaškevičiūtė (mecosopranas),
Vaidas Vyšniauskas (tenoras),
Eugenijus Chrebtovas (baritonas),
Aistė Bružaitė (kanklės),
Egidijus Ališauskas (birbynė),
Tadas Motiečius (akordeonas),
Petras Vyšniauskas (saksofonas),
Akvilė Ališauskaitė (dainininkė),

Pakruojo rajono „Atžalyno“ gimnazijos vaikinų ansamblis,
vadovė Ingrida Tuomienė.

Koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė
Meno vadovė ir režisierė Irena Didziuliene

LRT KONCERTO ĮRAŠAS

Skip to content