Menu Close

Kapelmeisteris majoras Egidijus ALIŠAUSKAS

Nuostabiam, šauniam Dagilėliui!

Linkiu, kad jus daina lydėtų visą gyvenimo kelią! Kuo geriausios kloties!

Lietuvos kariuomenės orkestras

Kapelmeisteris majoras
Egidijus ALIŠAUSKAS

2019 m. rugsėjo 2 d., Vilnius


“DAGILĖLIS”: NAUJŲ MOKSLO METŲ ŠVENTĖ SU LIETUVOS PREZIDENTU

Rugsėjo 2-ą dieną Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis” naujų mokslo metų pradžią paminėjo kartu su Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda ir jo žmona Diana Nausėdiene.

Nuotraukos autorius Romas Bieliauskas | 2019-09-02

Klausytis Lietuvos muzikų rėmimo fondo organizuoto koncerto „Dainuojame Tėvynei ir Laisvei” žmonės rinkosi Simono Daukanto aikštėje ir prie televizorių ekranų: koncertą gyvai transliavo LRT plius televizija ir Lietuvos nacionalinis radijas. Šventinis koncertas prasidėjo Tautiškos giesmės giedojimu, bei M. K. Čiurlionio kūrinio „Beauštanti aušrelė” aidais.

Po Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos ir Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro Algirdo Monkevičiaus sveikinimo žodžio skambėjo lietuvių kompozitorių kūriniai, kuriuos atliko Šiaulių berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis” (meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis) ir Vilniaus berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas” (meno vadovas ir dirigentas Vytautas Miškinis). Chorams pritarė Lietuvos kariuomenės orkestras (vadovas kapelmeisteris majoras Egidijus Ališauskas).

Buvęs Šiaulių „Dagilėlio” dainavimo mokyklos mokinys, nuostabaus balso savininkas, Pijus Kondrotas atliko Gyčio Paškevičiaus kūrinį „Mano kraštas”. 

Po koncerto visi dalyviai buvo pakviesti į Prezidentūros kiemą, kur savo žodį vėl tarė LR Prezidentas Gitanas Nausėda ir Lietuvos muzikų rėmimų fondo direktorė Liucija Stulgienė. Po vaišių „Dagilėlis” įsiamžino su Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda ir pirmąja ponia Diana Nausėdiene, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministru Algirdu Monkevičiumi bei kultūros ministru Mindaugu Kvietkausku.

Nuotraukos autorius Romas Bieliauskas | 2019-09-02

Renginį, kuris buvo skirtas mokslo metų pradžiai ir Laisvės dienai, taip pat stebėjo Jo Ekscelencija Prezidentas Valdas Adamkus ir Alma Adamkienė, Lietuvos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis, Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius ir kiti.

Nuotraukų autorius Romas Bieliauskas | 2019-09-02

Renginyje taip pat dalyvavo:

Ieva Barbora Juozapaitytė (sopranas),
Jovita Vaškevičiūtė (mecosopranas),
Vaidas Vyšniauskas (tenoras),
Eugenijus Chrebtovas (baritonas),
Aistė Bružaitė (kanklės),
Egidijus Ališauskas (birbynė),
Tadas Motiečius (akordeonas),
Petras Vyšniauskas (saksofonas),
Akvilė Ališauskaitė (dainininkė),

Pakruojo rajono „Atžalyno“ gimnazijos vaikinų ansamblis,
vadovė Ingrida Tuomienė.

Koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė
Meno vadovė ir režisierė Irena Didziuliene

LRT KONCERTO ĮRAŠAS

Roberto Dačkaus nuotrauka (koreguota Romo Bieliausko)  | 2019-09-02

Skip to content