Menu Close

Frank-Steffen ELSTER

Jūsų choras – nuostabus ir jūs atliekate nuostabią muziką.

Ačiū už nuostabų koncertą. Mes tikimės, kad ateityje vėl pasimatysime. Buvo labai malonu kurti muziką su jumis.

Halės berniukų choro meno vadovas Frank-Steffen ELSTER

2014-06-24 Vokietija


vokietija_ilgas

„DAGILĖLIS“ GRĮŽO IŠ SAVAITĘ TRUKUSIO KONCERTINIO TURO VOKIETIJOJE

2014 m. birželio 27 dieną Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ (meno vadovas Remigijus Adomaitis) grįžo iš septynių dienų trukusios koncertinės kelionės Vokietijoje.

Koncertinio turo metu „Dagilėlis“ koncertavo Berlyno, Brandenburgo ir Halės miestų koncertų salėse ir bažnyčiose. Dalyvavo įvairiose ekskursijose, lankėsi Berlyno, Brandenburgo, Leipcigo, Halės žymiausiose vietose.

Choras kartu su Berlyno operos vaikų choru „Unter den Linden“ ir Halės miesto berniukų ir jaunuolių choru „Stadtsingechor zu Halle“ surengė puikius koncertus ir visų džiaugsmui kartu atliko bendrus kūrinius. Dagilėlis savo solinį koncertą surengė ir Brandenburgo katedroje, kuriame susilaukė triukšmingų aplodismentų ir džiaugsmingų šūkių.

Berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ buvo labai laukiami tiek Berlyne, tiek Brandenburge, o Halės miesto dienraštyje puikavosi straipsnis, kuriame „Dagilėlis“ buvo prilygintas vienam geriausiu Vokietijos chorui.
Berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ 2016 metais buvo pakviesti dalyvauti Halės miesto berniukų ir jaunuolių choro 900 metų jubiliejuje, todėl Halės ir visos Vokietijos klausytojai turės dar vieną progą išgirsti Šiaulių miesto pasididžiavimą – berniukų ir jaunuolių chorą „Dagilėlis“.

„Dagilėlio“ dainavimo mokyklos
renginių organizatorius
Romas Bieliauskas

Nuotraukų autorius Romas Bieliauskas | 2014-06-24

Skip to content