Menu Close

Audronė ŽIGAITYTĖ-NEKROŠIENĖ

Šiandien Jūs pelnytai vadiname elegantiškiausiu, nuostabiausiu, profesionaliausiu Lietuvos vaikų choru.

Audronė Žygaitytė Nekrošienė_webMieli „Dagilėlio” VYRAI! Nepaprastai džiaugiuosi Jūsų atvykimu į Birštono vasaros menų akademiją.

Klestėkit, nepaliaukite mylėti muzikos, kaip kad mylite ir meile muzikai dalinatės su mumis šiandien.

Ilgiausių metų ir vyriausiam „Dagilėliui” – puikiajam vadovui Remigijui Adomaičiui.

Nekantriai lauksiu kiekvieno Jūsų koncerto.

Kompozitorė, Lietuvos muzikų sąjungos prezidentė, „Dagilėlio” gerbėja Audronė ŽIGAITYTĖ-NEKROŠIENĖ


NUOSTABUS KONCERTAS “DAGILĖLIO GIESMĖS” BIRŠTONO KULTŪROS CENTRE

IMG_1061

„Dagilėlis” kartu su LMS prezidente Audrone Žigaityte-Nekrošiene prie Birštono vasaros menų akademijos plakato | Romo Bieliausko nuotrauka | 2017-08-04

BRAVO! BRAVO!… aidi šūksniai berniukų ir jaunuolių chorui „Dagilėlis”, koncertmeisterei Daiva Šulcaitei ir, žinoma, meno vadovui ir dirigentui Remigijui Adomaičiui.

IMG_1191

BRAVO „Dagilėliui”! | Nuotraukos autorius Romas Bieliauskas | 2017-08-04

Įkvėpti birštoniečių gerumo, miesto grožio, tvarkingumo ir sveikatingumo „Dagilėliai” savo giesmes skyrė šio miesto gyventojams ir svečiams.

IMG_1068Koncertą „Dagilėlio giesmės” skambia kalba pradėjo šio vakaro vedėja Lietuvos Muzikų Sąjungos prezidentė Audronė Žigaitytė-Nekrošienė.

Sidabriniai „Dagilėlių” balsai ryškia šviesa užpildė tamsiausias salės kerteles, o jų nuoširdumas palietė kiekvieno klausytojo širdį ir sielą. Virš 40 berniukų ir jaunuolių, pasipuošusių kostiumais ir raudonomis varlytėmis, spindinčiomis akimis sekė kiekvieną Maestro Remigijaus Adomaičio mostą.

IMG_1124Spalvingas repertuaras džiugina klausytojus. Štai nuskambėjo nuostabus kūrinys, kurį savo šviesiais ar sodriais balsais papildė solistai Mykolas Mikšys ir Ignas Šimkūnas, o Gytis Mačikūnas ir Gabrielius Ziberkas chorui pritarė mušamaisiais instrumentais. Vėliau koncertmeisterė Daiva Šulcaitė lengvai fortepijonu įvekė tiesiog skriejantį sekančio kūrinio tempą.

Koncertas „Dagilėlio giesmės” visiškai pakerėjo šio vakaro klausytojus, kurie dainininkams skyrė ypatingai gausias ovacijas atsistojus.

Chorui nuoširdžią padėką skyrė Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė. Ji Maestro Remigijui Adomaičiui įteikė dovanėlę, ir jai buvo atsakyta tuo pačiu – įteikta „Dagilėlio” kompaktinė plokštelė ir choro bukletas.

Koncertas vyko Birštono kultūros centre.

no images were found

„Dagilėlio” koncertas Birštono kultūros centre| Nuotraukų autorius Romas Bieliauskas | 2017-08-04

 
Plačiau apie koncertą skaitykite:
 
Skip to content