Menu Close

2019 Berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis” dalyvavimas XIII tarptautiniame muzikos festivalyje – konkurse „Silver Bells” (Latvijoje)

Straipsnis atnaujintas: 2019-01-12

Berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis” (meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis, koncertmeisterė Daiva Šulcaitė) XIII tarptautiniame muzikos festivalyje – konkurse „Silver Bells” (Latvijoje) pelnė I vietą ir buvo pripažinti geriausi berniukų chorų kategorijoje!

Nuotraukos autorius Romas Bieliauskas | 2019-01-11

„Dagilėliui” tai jau 15-asis įvairių Lietuvos ir tarptautinių choro konkursų I vietos laimėjimas. Konkurso metu, kuris vyko Vienybės namų koncertų salėje, „Dagilėliai” jautėsi ypatingai gerai. Salėje vyravo visiška tyla, kurią netrukus išsklaidė skaidrūs ir solidūs „Dagilėlių” balsai. Choristų veiduose atsispindėjo visiškas pasitikėjimas ir ryžtas. Nuo kiekvieno Maestro Remigijaus Adomaičio mosto muzika darėsi vis gyvesnė, kuriai subtilaus grožio suteikė talentingoji koncertmeisterė Daiva Šulcaitė.

Chorą vertino penki komisijos nariai iš skirtingų šalių. „Dagilėliai” vertina galimybę dalyvauti aukšto meninio lygio chorų konkurse ir nepaprastai džiaugėsi I vietos laimėjimu.

Dėl gausaus Lietuvos dainininkų dalyvavimo konkurse ir sėkmingo atstovavimo Lietuvai naujienomis dalinasi Lietuvos ambasada Latvijoje.

Po savo pasirodymo „Dagilėliai” atsisėdo į žiūrovų vietas, kad galėtų paklausyti kitų dalyvaujančių kolektyvų pasirodymų, kurių šiame konkurse net 46 (virš 2000 dalyvių)!

no images were found

Nuotraukų autorius Romas Bieliauskas | 2019-01-11

Skip to content