Menu Close

Artimiausi koncertai…

Nuo šiol visus koncertus galite sekti pradiniame puslapyje paspaudę ikoną

KONCERTAI 


 

2023-12-09 15.00 val. „Lietuvos berniukai prieš smurtą ir narkomaniją“. Koncertas Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo prasidėjimo bažnyčioje

Šiemet Lietuvos berniukų chorų festivalis – akcija „Lietuvos berniukai prieš smurtą ir narkomaniją“ sukvietė būrį draugų, kolektyvų ir solistų, su kuriais atliks prancūzų kompozitoriaus Camille’io Saint-Saëns‘o „Kalėdų oratoriją“. Camille’is Saint-Saëns‘as buvo ypatingais talentais apdovanotas menininkas – ne tik kompozitorius, bet ir pianistas, dirigentas, Šv. Marijos Magdalietės bažnyčios Paryžiuje vargonininkas. Norisi pasidžiaugti, kad šioje įspūdingoje bažnyčioje berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ koncertavo 2023 metų kovo mėnesį. Camille’is Saint-Saëns‘as muziką kūrė greitai ir sklandžiai. Jis „Kalėdų oratoriją“ parašė per 12 dienų. Ji buvo baigta likus 10 dienų iki 1858 metų Kalėdų, kai nuskambėjo pirmą kartą. Tai 10 dalių kūrinys.
Koncerte taip pat išgirsime ir lietuvių muzikos patriarcho Juozo Naujalio tradicines kalėdines giesmes „Tyliąją naktį“ ir „Sveikas, Jėzau gimusis“.


2023-12-10 19.00 val. „Open to the World ’23“ projekto uždarymo koncertas Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje

/ Aušros Vartų g. 5, 01304 Vilnius
Lietuvos nacionalinė filharmonija

Ypatingas sekmadienio vakaras: Dagilėlis, geriausias berniukų ir jaunuolių choras Lietuvoje, ir geriausias šalyje mišrus choras Bel Canto, pirmą kartą susitiks Vilniuje! Prie jų prisijungs vokalistas ir gitaristas iš Norvegijos Marius Beck. Sostinės publikai jie dovanos šventinę programą, kurioje – šiuolaikinė chorinė muzika, populiariosios muzikos aranžuotės ir kalėdiniai kūriniai.
Choras „Bel Canto“ pristato ypatingą vakarą Vilniuje – finalinį vokalinės muzikos festivalio „Open To The World 2023“ koncertą. Gruodžio 10 d., sekmadienį, 19 val. Filharmonijoje daugiau nei 80 chorų „Bel Canto“ ir „Dagilėlis“ dainininkų atliks stilistiškai įvairią, nuotaikingą ir unikalią muzikinę programą. Koncerte taip pat dalyvaus pianistas Motiejus Bazaras, styginių kvartetas (vadovas Augustas Gocentas), solines roles atliks choro dainininkai: Mindaugas Rumšas (saksofonas), Justinas Stanevičius ir Agnė Bagdonavičienė (vokalas).
Plačiau apie tai skaitykite: Open To The World ’23: Chorai Bel Canto, Dagilėlis ir Marius Beck
Bilietai: kakava.lt


2023-12-16 „Lietuvos berniukai prieš smurtą ir narkomaniją“. Koncertas Klaipėdoje


2023-12-17 „Lietuvos berniukai prieš smurtą ir narkomaniją“. Koncertas Kaune


2023-12-22 „Lietuvos berniukai prieš smurtą ir narkomaniją“. Koncertas Vilniuje


2023-12-26 15.00 VAL. „KALĖDOS SU DAGILĖLIU”

Skip to content